ua en

Прийом заяв на всі форми навчання з 1 липня по 22 липня 2011 року

ДЛЯ ВСТУПУ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

 • заяву на ім'я ректора (за єдиною формою);
 • документ про повну загальну середню освіту (оригінал або копію, завірену в установленому порядку);
 • медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію);
 • сертифікат Центру незалежного оцінювання якості знань;
 • шість фотокарток 3х4;
 • паспорт, військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), оригінал документа про освіту (при поданні його копії), документи, що дають право на пільги, пред'являються особисто;
 • копію ідентифікаційного номера.
 • ІНША КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ:

  Щорічно в квітні місяці в університеті проводиться День відкритих дверей за участю адміністрації університету, завідувачів випускаючими кафедрами і ведучих професорів. Зацікавлені учні випускних класів середніх шкіл у цей день знайомляться з напрямами підготовки фахівців в університеті, правилами прийому, оснащенням лабораторій і аудиторій університету.


  Чернігівський державний технологічний університет запрошує до своїх аудиторій випускників шкіл, котрі бажають одержати вищу освіту за обраним фахом. Чекаємо Вас, наші майбутні студенти!

  Перелік сертифікатів ЗНО, за якими буде проводитись конкурсний відбір до Чернігівського державного технологічного університету у 2011 році

  Галузь знань Напрям підготовки Шифр Конкурсні дисципліни
  Економічний факультет
  Економіка та підприємництво Фінанси і кредит 6.030508 Математика, Укр. мова і література (обов’язково) Історія України або Географія (за вибором)
  Облік і аудит 6.030509
  Факультет менеджменту і підприємництва
  Економіка та підприємництво Товарознавство і торговельне підприємництво 6.030510 Математика, Укр. мова і література (обов’язково) Географія або Хімія (за вибором)
  Менеджмент і адміністрування Менеджмент 6.030601 Математика, Укр. мова і література (обов’язково) Іноземна мова або Географія (за вибором)
  Механіко-технологічний факультет
  Машинобудування та металообробка Інженерна механіка 6.050502 Математика, Укр. мова і література (обов’язково) Фізика або Хімія (за вибором)
  Машинобудування 6.050503
  Зварювання 6.050504
  Транспорт Автомобільний транспорт 6.070106 Математика, Укр. мова і література (обов’язково) Фізика або Іноземна мова (за вибором)
  Факультет електронних та інформаційних технологій
  Інформатика та обчислювальна техніка Комп’ютерна інженерія 6.050102 Математика, Укр. мова і література (обов’язково) Фізика або Іноземна мова (за вибором)
  Електротехніка та електромеханіка Електротехніка та електротехнології 6.050701 Математика, Укр. мова і література (обов’язково) Фізика або Хімія (за вибором)
  Електроніка Електронні пристрої та системи 6.050802 Фізика, Укр. мова і література (обов’язково) Математика або Хімія (за вибором)
  ANNOUNCEMENT